SİNCAN MOBİL OTO LASTİK YOL YARDIM

Sincan Mobil Oto Lastik Yol Yardım

Mobil yardım son zamanlarda sağladığı kolaylık ile yol hizmetleri alanında popülerlik kazanmaktadır. Sincan mobil oto lastik yol yardım çeşitli lastik tamiri hizmeti vermektedir. Lastik sönmesi, lastik delinmesi, parçalanması, lastik değişimi, balans ayarı gibi hizmetler sağlanmaktadır. Lastik tamiri işleminde lastiğin iç kısmı incelenerek problemli kısım bulunur. Yama işlemi yapılacak ise lastiğin hava kaçıran kısmı tıraşlanır ve raspalanır. Mantar yama ile güçlendirilerek parça yerleştirilir ve basınç ile kullanıma test edilir. Bazı durumlarda lastik tamiri mümkündür. Yama ile kısa sürede patlayan kısım halledilebilir. Bazı oluşan durumlarda lastiğin hasar yeri, deliğin büyüklüğü gibi durumlarında patlak lastik tamiri mümkün olmayabilir.

Sincan Lastik Yardım

Yol yardımı seyir halinde olan aracın aniden lastik patlaması, rot balans ayarlarında oluşan problem ya da herhangi bir nedenle kaynaklanan araç problemlerinde araç nakil işlemlerinden yerinde tamir işlemlerine kadar olan süreç için başvurulan işletmedir.  Yol yardımı 7/24 hizmet alınabilecek bir uygulamadır. Sincan mobil oto lastik yol yardım seyir halinde giden araçlarda oluşan ani sorunlarda hizmet vermektedir. Mobil yardım acil durumda anında hizmet alınacak bir uygulama olduğundan yol yardım hizmetleri arasında çokça tercih edilmektedir. Mobil yardımın sağladığı en büyük avantaj kişinin panik yapmadan olduğu yerde servisi bekleyerek arızaya yerinde müdahale edilmesidir. Vakit kaybını engelleyen bu sistem pratik ve konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Sincan Mobil Lastikçi

İnsan hayatı için önemli olan araç lastikleri, belli kontrollerden geçmelidir. Bu kontroller sonucunda sorunsuz bir yolculuk mümkündür. Bunların dışında olağan üstü bir durumda lastik sorunlarının olması halinde mobil lastikçi devreye girerek kişinin problemlerine çözüm oluşturmaktadır. Mobil lastikçilik hizmeti tamircilik konusunda yerinde müdahale olarak karayollarında sıkça tercih edilmektedir. Sincan mobil oto lastik yol yardım ortalama 20 dakika süren hizmeti ile yolda kalan kişilerin mağduriyetini gidermektedir. Güvenle sunulan hizmet profesyonel ekibi ile 24 saat hizmet vermektedir. Lastik işlemlerinde problem yaşamamak için mevsime uygun kış ya da yaz lastiği kullanmak gerekmektedir. Doğru kullanım ile yapılan işlemlerde kısa sürede sonuçlanarak işlem bitirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın