HİZMETLERİMİZ

Tekin Oto Lastik olarak oto lastik yol yardım servislerimizi bize ilettiğiniz konuma en hızlı şekilde ekiplerimizden size yakın olanı yönlendirelim. Uygun fiyat, güvenilir ve en yeni malzemelerle iş garantisi vermekteyiz.

 

OTOMOBİL LASTİK YOL YARDIM

Tüm otomobil modelleri için güvenilir marka ve modelleri ile işinde uzman, tecrübeli, pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz her zaman sizin yanınızda. İstanbul’un ve Ankara’nın her yerinde uzman kadromuz ile lastiğinizin işlemlerini yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

MİNİBÜS LASTİK YOL YARDIM

Tüm minibüs modelleri için güvenilir marka ve modelleri ile işinde uzman, tecrübeli, pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz her zaman sizin yanınızda. İstanbul’un ve Ankara’nın her yerinde uzman kadromuz ile lastiğinizin işlemlerini yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

TIR VE KAMYON LASTİK YOL YARDIM

Tüm tır ve kamyon modelleri için güvenilir marka ve modelleri ile işinde uzman, tecrübeli, pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz her zaman sizin yanınızda. İstanbul’un ve Ankara’nın her yerinde uzman kadromuz ile lastiğinizin işlemlerini yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

OTOBÜS LASTİK YOL YARDIM

Tüm otobüs modelleri için güvenilir marka ve modelleri ile işinde uzman, tecrübeli, pratik ve çözüm odaklı ekiplerimiz her zaman sizin yanınızda. İstanbul’un ve Ankara’nın he ryerinde uzman kadromuz ile lastiğinizin işlemlerini yerinde ve zamanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.