Tekin Oto Lastik olarak Türkiye’nin en önemli oto lastik ve yol yardım servislerinden biri olarak İstanbul ve Ankara’da faaliyet göstermekteyiz. Tekin Oto Lastik, oto lastik tamiri, lastik değişimi, ve yol yardım konusunda yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

NEDEN BİZ?

Tekin Oto Lastik olarak İstanbul ve Ankara’nın her tarafına ulaşabilen, güvenilir ve aynı kalitede hizmet veren, bir firma anlayışı ile ilerliyoruz.
TekinOto Lastik olarak oto lastik ve işçilikte uzman kadromuz üstün kalite sunmakla birlikte, değer ve fark katan bir firmayız.

Tekin Oto Lastik olarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, en doğru şekilde en uygun  alternatif çözüm yolları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerimize en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir kalite ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden yüksekte tutan bir firma olarak bu yolda ilerliyoruz.

MİSYON VE VİZYON